Створено другий мультик для дітей з фінансової грамотності

Мультик “Малі бізнесмени” — другий україномовний мультиплікаційний фільм для дітей з фінансової грамотності. У ньому ми в доступній формі розповіли, як діти можуть легко заробити у юному віці та започаткувати власний бізнес.

Продовжити читання “Створено другий мультик для дітей з фінансової грамотності”

Відбулися Четверті Всеукраїнські наукові читання пам’яті С.І. Юрія

У вівторок, 27 листопада, в Тернопільському національному економічному університеті, відбулися Четверті Всеукраїнські наукові читання пам’яті видатного українського вченого-економіста, людини, яка залишила неоціненний слід в житті нашого університету, Сергія Ілліча Юрія. У заході, організованому колективом кафедри фінансів ім. С.І. Юрія, взяли участь науковці, студенти ТНЕУ та Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича. Продовжити читання “Відбулися Четверті Всеукраїнські наукові читання пам’яті С.І. Юрія”

Круглий стіл на тему «Стан та перспективи розвитку казначейської справи в Україні»

27 листопада 2018 р. у Тренінг-центрі «Фінансова просвіта» кафедри фінансів ім. С. І. Юрія ТНЕУ відбувся круглий стіл на тему «Стан та перспективи розвитку казначейської справи в Україні». Модератором заходу виступив к.е.н., доцент кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Віктор Русін. У роботі круглого столу взяли участь заступник декана факультету фінансів, к.е.н. Оксана Квасниця, доценти кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Світлана Коваль, Ірина Сидор, Віра Стоян, студенти факультету фінансів та запрошені гості із Управління Державної казначейської служби у Хмельницькому районі Ольга Кармеліта та Лариса Ільчишина.  Продовжити читання “Круглий стіл на тему «Стан та перспективи розвитку казначейської справи в Україні»”

Викладачі кафедри фінансів ім. С. І. Юрія провели тренінги на курсах підвищення кваліфікації державних службовців

Впродовж кількох днів викладачі кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Тернопільського національного економічного університету провели серію тренінгів на курсах підвищення кваліфікації державних службовців для працівників фінансових органів Тернопільської області за напрямом управління фінансами «Стратегія реформування системи управління державними фінансами: стратегічне державне планування та розвиток середньострокового бюджетного планування». Продовжити читання “Викладачі кафедри фінансів ім. С. І. Юрія провели тренінги на курсах підвищення кваліфікації державних службовців”

Вітаємо студентів факультету фінансів!!!

За результатами Всеукраїнського конкурсу студентських наукових есе на тему “Роздуми майбутнього фінансиста”, проведеного кафедрою фінансів ім. Юрія в межах комплексу наукових заходів, присвячених пам’яті видатного українського вченого-економіста Сергія Ілліча Юрія, студенти факультету фінансів Паньків Юлія (гр. Ф-31) та Павлюс Оксана  (гр.Ф-43) зайняли 2 та 3 місце.  Колектив кафедри фінансів ім. С. І. Юрія вітає переможців та бажає подальших успіхів та перемог!!!

У тренінг-центрі «Фінансова просвіта» відбувся науковий семінар «Зарубіжні технології управління фінансами: уроки для України»

26 листопада 2018 р. у тренінг-центрі «Фінансова просвіта» кафедри фінансів ім. С. І. Юрія відбувся науковий семінар «Зарубіжні технології управління фінансами: уроки для України», проведений з ініціативи студентських наукових гуртків факультетів фінансів та банківського бізнесу ТНЕУ. Модераторами заходу виступили кандидати економічних наук, доценти кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Горин В. П. та Савчук С. В. Співорганізаторами у проведенні семінару стали кандидати економічних наук, доценти кафедри банківської справи Іващук О. О. та Малахова О. Л. Продовжити читання “У тренінг-центрі «Фінансова просвіта» відбувся науковий семінар «Зарубіжні технології управління фінансами: уроки для України»”

Конкурс для юних відеоблогерів “Як фінансово грамотно купувати в магазині / інтернет-магазині”

Любиш знімати відеоблоги, а до того ж вважаєш себе фінансово грамотним? Тоді ти просто зобов’язаний взяти участь в конкурсі й отримати круті призи. Для цього потрібно всього лиш самостійно зняти на смартфон коротке відео на тему “Як фінансово грамотно купувати в магазині / інтернет-магазині” та надіслати нам. Після того, як отримаєш подарунки від Святого Миколая, чекай на наші!

Продовжити читання “Конкурс для юних відеоблогерів “Як фінансово грамотно купувати в магазині / інтернет-магазині””

На факультеті фінансів створили перший мультик для дітей з фінансової грамотності

Мультик “Гроші-мушлі” — перший україномовний мультиплікаційний фільм для дітей з фінансової грамотності. У ньому ми в доступній формі розповіли, що таке гроші, для чого вони призначені та декілька цікавих фактів їх виникнення й розвитку.
Продовжити читання “На факультеті фінансів створили перший мультик для дітей з фінансової грамотності”

Відбулось засідання гуртка «Фінансовий простір» на тему: «Інклюзивний сталий розвиток та роль бюджету у його забезпеченні»

21 листопада 2018 р. відбулося засідання студентського наукового гуртка «Фінансовий простір», у якому взяли участь його учасники та керівники проблемних груп доценти кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Гупаловська М. Б., Дем’янюк А. В., Лободіна З. М., Савчук С. В. Учасники засідання активно дискутували про необхідність, цілі та шляхи забезпечення інклюзивного сталого розвитку України.  Продовжити читання “Відбулось засідання гуртка «Фінансовий простір» на тему: «Інклюзивний сталий розвиток та роль бюджету у його забезпеченні»”

Запрошуємо на Четверті Всеукраїнські наукові читання пам’яті С.І. Юрія

В межах комплексу наукових заходів, присвячених пам’яті
видатного українського вченого-економіста Сергія Ілліча Юрія, кафедра фінансів ім. С.І. Юрія проводить наукові читання.
На наукові читання запрошуються студенти, слухачі магістратури, докторанти та викладачі, які прагнуть висвітлити наукові погляди д.е.н., професора С.І. Юрія, а також обґрунтувати власні думки щодо актуальних питань фінансової теорії та практики.
Захід відбудеться 27 листопада 2018 року о 13.00 в Бібліотеці ім. Л. Каніщенка ТНЕУ за адресою: м. Тернопіль, вул. Бережанська, 4.