Студенти та викладачі факультету фінансів долучаються університетських заходів

Студенти та викладачі факультету фінансів радо долучаються до цікавих та креативних університетських заходів. Так, з нагоди відзначення в Тернопільському національному економічному університеті Дня студентського самоврядування активними студентами 4 курсу факультету фінансів Биць Валентиною, Крисько Іванною, Грицишиною Людмилою, Табакою Соломією та Росенко Таїною проведено лекцію з дисципліни “Бюджетна система”, а також практичне заняття у групі Ф-42 з дисципліни “Державний фінансовий контроль” провела староста Лупійчук Анастасія.
Щиро захоплюємося ініціативністю нашої університетської молоді та їхнім бажанням до нових відкриттів!

День студентського самоврядування на факультеті фінансів

23 жовтня 2018 року, з нагоди Дня студентського самоврядування в ТНЕУ, студенти першого курсу факультету фінансів у межах вивчення дисципліни «Методика викладання фінансової грамотності» провели лекційне заняття на тему: «Податки та податкова культура», ознайомивши своїх однокурсників з одним із найважливіших важелів державного впливу на соціально-економічний розвиток країни – податками.  Продовжити читання “День студентського самоврядування на факультеті фінансів”

Студенти факультету фінансів прийняли участь у Дні студентського самоврядування

23 жовтня 2018 року в День студентського самоврядування в Тернопільському національному економічному університеті на факультеті фінансів студенти групи Ф – 31 провели модуль з дисципліни «Фінанси», попередньо узгодивши процес проведення заняття з кандидатом економічних наук, доцентом кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Дем’янюк Антоніною Вікторівною. Продовжити читання “Студенти факультету фінансів прийняли участь у Дні студентського самоврядування”

На факультеті фінансів студенти спробували себе у ролі лектора

23 жовтня 2018 року у рамках відзначення Дня студентського самоврядування в Тернопільському національному економічному університеті на факультеті фінансів студенти третього курсу підготували та провели лекційне заняття із дисципліни «Фінанси».  Продовжити читання “На факультеті фінансів студенти спробували себе у ролі лектора”

Директор Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Байковецької сільської ради провела лекцію для студентів факультетів фінансів та банківського бізнесу

22 жовтня 2018 року з ініціативи декана факультету фінансів Кізими А. Я., завідувача кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Кириленко О. П. директором Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Байковецької сільської ради Яріш Оксаною Ігорівною була проведена лекція з дисципліни «Бюджетна система» для студентів четвертого курсу факультетів фінансів та банківського бізнесу на тему «Гендерно орієнтоване бюджетування: як і навіщо враховувати потреби різних груп населення в стратегіях, проектах, програмах, бюджетах». Долучилися до організації заходу професор Дем’янишин В. Г., доценти Лободіна З. М., Гупаловська М. Б., Дем’янюк А. В., Савчук С. В. Продовжити читання “Директор Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Байковецької сільської ради провела лекцію для студентів факультетів фінансів та банківського бізнесу”