АНОНС!!! ВІДЗНАЧАЄМО ТИЖДЕНЬ ФІНАНСОВОЇ ГРАМОТНОСТІ

Уже стало хорошою традицією щорічне святкування Тижня фінансової грамотності на факультеті фінансів ТНЕУ. Цьогоріч під девізом   «РОЗШИРЮЄМО ГОРИЗОНТИ ФІНАНСОВОЇ ГРАМОТНОСТІ! Відзначаємо тиждень фінансової грамотності!» студенти і викладачі кафедри фінансів ім. С. І. Юрія проведуть тренінги, інтелектуальні ігри, квести для школярів, а також вернісаж-практикум для вчителів Тернопільської області, які викладають предмет «Фінансова грамотність».Крім того, у центрі м. Тернополя планується проведення «Ярмарки фінансових знань».
Запрошуємо усіх відсвяткувати з нами Тиждень фінансової грамотності – 2018!
Продовжити читання “АНОНС!!! ВІДЗНАЧАЄМО ТИЖДЕНЬ ФІНАНСОВОЇ ГРАМОТНОСТІ”

Викладачі кафедри фінансів ім. С. І. Юрія прийняли участь у заходах Представництва ЄС у Тернополі

Викладачі кафедри фінансів ім. С.І. Юрія
прийняли активну участь в Презентації відкритих конкурсів на гранти та проекти ЄС та тренінгу “Мова грантових заявок і тендерів: як зрозуміти донора?”, організованих Представництвом ЄС в Україні. Надзвичайно цікавим і змістовним  був тренінг, проведений експертом ініціативи Представництва ЄС  Team Europe Вікторією Талашкевич (м. Кропивницький).

Бюджетний процес 2018-2019 рр.: особливості, проблеми, перспективи

На черговому засіданні студентського наукового гуртка «Фінансовий простір» студенти Паньків Ю., Грицай Л., Яцканич А., Стромчинська Т., Яхторович Х., Биць В.,  доценти кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Гупаловська М. Б., Дем’янюк А. В., Лободіна З. М., Савчук С. В. та декан факультету фінансів к.е.н., доц. Кізима А. Я. обговорили актуальні питання бюджетного процесу 2018-2019 рр. Продовжити читання “Бюджетний процес 2018-2019 рр.: особливості, проблеми, перспективи”

Студенти та викладачі факультету фінансів долучаються університетських заходів

Студенти та викладачі факультету фінансів радо долучаються до цікавих та креативних університетських заходів. Так, з нагоди відзначення в Тернопільському національному економічному університеті Дня студентського самоврядування активними студентами 4 курсу факультету фінансів Биць Валентиною, Крисько Іванною, Грицишиною Людмилою, Табакою Соломією та Росенко Таїною проведено лекцію з дисципліни “Бюджетна система”, а також практичне заняття у групі Ф-42 з дисципліни “Державний фінансовий контроль” провела староста Лупійчук Анастасія.
Щиро захоплюємося ініціативністю нашої університетської молоді та їхнім бажанням до нових відкриттів!

День студентського самоврядування на факультеті фінансів

23 жовтня 2018 року, з нагоди Дня студентського самоврядування в ТНЕУ, студенти першого курсу факультету фінансів у межах вивчення дисципліни «Методика викладання фінансової грамотності» провели лекційне заняття на тему: «Податки та податкова культура», ознайомивши своїх однокурсників з одним із найважливіших важелів державного впливу на соціально-економічний розвиток країни – податками.  Продовжити читання “День студентського самоврядування на факультеті фінансів”

Студенти факультету фінансів прийняли участь у Дні студентського самоврядування

23 жовтня 2018 року в День студентського самоврядування в Тернопільському національному економічному університеті на факультеті фінансів студенти групи Ф – 31 провели модуль з дисципліни «Фінанси», попередньо узгодивши процес проведення заняття з кандидатом економічних наук, доцентом кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Дем’янюк Антоніною Вікторівною. Продовжити читання “Студенти факультету фінансів прийняли участь у Дні студентського самоврядування”

На факультеті фінансів студенти спробували себе у ролі лектора

23 жовтня 2018 року у рамках відзначення Дня студентського самоврядування в Тернопільському національному економічному університеті на факультеті фінансів студенти третього курсу підготували та провели лекційне заняття із дисципліни «Фінанси».  Продовжити читання “На факультеті фінансів студенти спробували себе у ролі лектора”

Директор Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Байковецької сільської ради провела лекцію для студентів факультетів фінансів та банківського бізнесу

22 жовтня 2018 року з ініціативи декана факультету фінансів Кізими А. Я., завідувача кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Кириленко О. П. директором Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Байковецької сільської ради Яріш Оксаною Ігорівною була проведена лекція з дисципліни «Бюджетна система» для студентів четвертого курсу факультетів фінансів та банківського бізнесу на тему «Гендерно орієнтоване бюджетування: як і навіщо враховувати потреби різних груп населення в стратегіях, проектах, програмах, бюджетах». Долучилися до організації заходу професор Дем’янишин В. Г., доценти Лободіна З. М., Гупаловська М. Б., Дем’янюк А. В., Савчук С. В. Продовжити читання “Директор Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Байковецької сільської ради провела лекцію для студентів факультетів фінансів та банківського бізнесу”

Вітаємо з успішним захистом докторської дисертації!!!

Кафедра фінансів ім. С. І. Юрія вітає Стащук Олену Володимирівну з успішним захистом докторської дисертації на тему “Фінансова безпека акціонерних товариств: концептуальні засади теорії та практики” за спеціальністю 08.00.08 – гроші, фінанси і кредит.  Науковим консультантом  виступила доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, завідувач кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Кириленко Ольга Павлівна. Продовжити читання “Вітаємо з успішним захистом докторської дисертації!!!”

У Тренінг-центрі «Фінансова просвіта» студенти навчалися основам фандрайзингу

Характерною ознакою ринкової економіки є дефіцит ресурсів. Зазвичай державі не вистачає коштів для того, що виконати взяті на себе зобов’язання; підприємці відчувають нестачу ресурсів для розвитку свого бізнесу; населення через брак коштів не має можливості задовольнити усі свої потреби. Що ж робити у цьому випадку? Як вийти з ситуації, коли ти маєш гарну ідею, але зовсім не маєш коштів для її реалізації? Вирішити це складне питання намагалися студенти та тренери наукового студентського гуртка «Фінансова просвіта/Financial education» на тренінгу «Фандрайзинг, або як залучити кошти для власної справи». Захід відбувся 22 жовтня 2018 року у Тренінг-центрі «Фінансова просвіта» ТНЕУ. Модератором заходу виступив к.е.н., доц. кафедри фінансів ім. С. І. Юрія
Горин В. П.  Продовжити читання “У Тренінг-центрі «Фінансова просвіта» студенти навчалися основам фандрайзингу”