Учасники гуртка «Фінансовий простір» окреслили напрями роботи на новий навчальний рік

«Розвиток та поглиблення наукових досліджень студентів є одним з пріоритетних завдань кафедри фінансів ім. С. І. Юрія. Саме тому науковий гурток «Фінансовий простір» завжди відкритий до нових креативних наукових студентських ідей», – розпочала перше у 2018-2019 н.р. засідання студентського наукового гуртка його керівник      М. Б. Гупаловська. Зустріч відбулася 26 вересня 2018 р. Продовжити читання “Учасники гуртка «Фінансовий простір» окреслили напрями роботи на новий навчальний рік”

Гурток «Фінансова просвіта / Financial education» розпочав свою роботу

Тренінгом «Наукова робота: з чого почати і як успішно завершити?»  розпочав роботу студентський науковий гурток «Фінансова  просвіта / Financial education» кафедри фінансів ім. С.І. Юрія. Продовжити читання “Гурток «Фінансова просвіта / Financial education» розпочав свою роботу”

Кафедра фінансів ім С. І. Юрія налагоджує вектори співпраці університетської освіти та територіальних громад

З ініціативи Рівненського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіонбуду, 19-20 вересня 2018 р. у м. Рівному відбувся дводенний тренінг для представників ОТГ. Продовжити читання “Кафедра фінансів ім С. І. Юрія налагоджує вектори співпраці університетської освіти та територіальних громад”

Вітаємо студентку факультету фінансів!

Студентка факультету фінансів (група Фм – 11) Скобляк Тетяна успішно пройшла конкурсний відбір на семестрове навчання в Університеті Норд (Королівство Норвегія) у 2 семестрі 2018-2019 навчального року.
Кафедра фінансів імені С.І. Юрія вітає Тетяну і бажає їй подальших успіхів у навчанні, творчого натхнення та незабутніх вражень!

 

Про нас пишуть …

Цікавою і доволі корисною для учнів, студентів та загалом пересічних громадян є інформаційний коментар доктора економічних наук, професора кафедри фінансів імені С. І. Юрія – Кізими Тетяни Олексіївни у тернопільському тижневику RIA плюс під назвою «Як збагатитися під час кризи».  Продовжити читання “Про нас пишуть …”

Колектив кафедри фінансів ім. С. І. Юрія вітає першокурсників-фінансистів з початком нового навчального року !!!

Дорогі першокурсники! Від сьогодні Ви – повноправні члени нашої великої і дружної університетської родини. На Вас чекає цікаве і насичене студентське життя, яке стане часом професійного росту і становлення особистості, розкриття творчого потенціалу та нових знайомств,закоханості і яскравих вражень, що будуть супроводжувати Вас все життя.
Дякуємо за Ваш вибір!
Ми допоможемо Вам стати справжніми професіоналами-фінансистами !!!

ТРИВАЄ ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ОС «МАГІСТР». ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!!!

 ШАНОВНІ ВСТУПНИКИ!

До 19 вересня 2018 р. ТРИВАЄ ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ для здобуття
ОС «МАГІСТР»  на контрактних умовах за спеціальністю
ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА ТА СТРАХУВАННЯ

Програми:
Фінанси (термін навчання – 1 рік 4 місяці)
Публічні фінанси (термін навчання – 1 рік 9 місяців)