Благодійний проект “Кіно без меж”

22 грудня 2017 р. за підтримки ректора Тернопільського національного економічного університету Андрія Ігоровича Крисоватого відбувся унікальний для м. Тернополя благодійний проект «Кіно без меж», на якому були представлені фільми для незрячих людей з використанням технології тифлокоментарів “Я бачу” та “Доторкнись і побач”.
Продовжити читання “Благодійний проект “Кіно без меж””

Інноваційний прорив в освітніх технологіях

22 грудня 2017 року у залі засідань Вченої ради ТНЕУ відбувся науковий семінар “Партиципаторний бюджет: сучасні тенденції проектування” з онлайн-участю Олени Михайленко – дослідника університету Онтаріо Інституту Технологій (Канада), співзасновника консалтингової компанії Collaboritsi Consulting, що проводить дослідження з крос-культурних комунікацій і постіндустріального навчання. Продовжити читання “Інноваційний прорив в освітніх технологіях”

Онлайн-лекція професора Університету Марії Кюрі-Склодовської (Польща, м. Люблін)

З метою ефективного обміну досвідом, науковими напрацюваннями, налагодження дієвої співпраці між професорсько-викладацьким колективом кафедри фінансів ім. С.І. Юрія  факультету фінансів Тернопільського національного економічного університету та Університетом Марії Кюрі-Склодовської (Польща, м. Люблін) 19 грудня 2017 року о 12.00 год. у залі засідань Вченої ради ТНЕУ відбулася онлайн-лекція на тему: “Finanse, dobrobyt, szczęście”, яку прочитав dr Jakub Czerniak (Zakład Finansów Podmiotów Gospodarczych, Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej). Продовжити читання “Онлайн-лекція професора Університету Марії Кюрі-Склодовської (Польща, м. Люблін)”

Передсвятковий тренінг “Фінансової просвіти”

Впродовж навчального семестру у тренінг-центрі “Фінансова просвіта” щопонеділка відбувались тренінги, презентації, цікаві зустрічі студентського наукового гуртка кафедри фінансів ім. С. І. Юрія «Фінансова просвіта / Financial education». За цей час студентами було презентовано 20 тем з  фінансової грамотності. Найкращими були визнані і відзначені роботи “Споживач завжди правий”, “Біткоін: фінансова піраміда чи валюта майбутнього?” і “Як заощадити на комунальних послугах: що про це варто знати”.  Продовжити читання “Передсвятковий тренінг “Фінансової просвіти””