Відбувся перший етап Всеукраїнських студентських олімпіад з «Фінансів і кредиту» спеціальності «Фінанси, банківська справа і страхування» та з навчальної дисципліни «Фінанси»

3 лютого 2020 р. у Тернопільському національному економічному університеті відбувся перший етап Всеукраїнських студентських олімпіад з «Фінансів і кредиту» спеціальності «фінанси, банківська справа і страхування» та з навчальної дисципліни «Фінанси». Продовжити читання “Відбувся перший етап Всеукраїнських студентських олімпіад з «Фінансів і кредиту» спеціальності «Фінанси, банківська справа і страхування» та з навчальної дисципліни «Фінанси»”

Студенти освітньо-професійної програми «Фінанси» обговорили актуальні питання формування  «Громадського бюджету 2020»  м. Тернополя

В рамках дуальної освіти студенти освітньо-професійної програми «Фінанси» обговорили актуальні питання формування  «Громадського бюджету 2020»  м. Тернополя за участю депутата Тернопільської міської  ради, член бюджетної комісії Ігора Костюка, помічника-консультанта  депутата Тернопільської міської ради Ірини Чумак, автора проекту «Зала здоров’я «Галицькі Леви» в частині громадського бюджету Тернополя  Андрія Тернопільського. Зустріч відбулася з ініціативи   заступника декана факультету фінансів та обліку к.е.н., доцента О. В. Квасниці. Продовжити читання “Студенти освітньо-професійної програми «Фінанси» обговорили актуальні питання формування  «Громадського бюджету 2020»  м. Тернополя”

Науково-практичний тренінг студентів ФФО з представниками Головного управління ПФУ в Тернопільській області

13.11.2019 р. та 20.11.2019 р. студенти третього і четвертого курсів факультету фінансів та обліку взяли участь у науково-практичному тренінгу з питань сучасного стану пенсійного забезпечення громадян та необхідності його реформування. Науковий захід організовано викладачами факультету фінансів та обліку к.е.н., доц. Петрушкою О. В., к.е.н., доц. Шулюк Б. С., к.е.н.,  доц. Налуковою Н. І., к.е.н., доц. Кулиною Г. М. за сприяння працівників Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області. Продовжити читання “Науково-практичний тренінг студентів ФФО з представниками Головного управління ПФУ в Тернопільській області”

Зустріч студентів освітньо-професійної програми «Фінанси» із спеціалістом відділу «Центру підтримки підприємництва»

18 листопада 2019 року, з ініціативи заступника декана  факультету фінансів та обліку  к.е.н., доцента О. В. Квасниці  відбулась зустріч студентів освітньо-професійної програми «Фінанси» факультету фінансів та обліку з Дзьомбою Іванною Михайлівною – головним спеціалістом відділу «Центру підтримки підприємництва». Продовжити читання “Зустріч студентів освітньо-професійної програми «Фінанси» із спеціалістом відділу «Центру підтримки підприємництва»”

До 50-річного ювілею кафедри фінансів ім. С.І.Юрія!

Цьогоріч студентський науковий гурток «Фінансова просвіта» усі заходи присвячує 50-річчю рідної кафедри. От і нещодавно студенти та координатори наукового гуртка «Фінансова просвіта» кафедри фінансів ім. С. І. Юрія к.е.н., доценти Карпишин Н.І., Булавинець В.М., Коваль С.Л., Сидор І.П. та Русін В.М. приурочили цій поважній даті творчу інтелектуально-пізнавальну вечірку «Фінансам співаємо романси!».  Продовжити читання “До 50-річного ювілею кафедри фінансів ім. С.І.Юрія!”

Департамент фінансів Тернопільської ОДА в реалізації дуальної форми навчання студентів факультету фінансів та обліку

Запорукою успіху випускників закладу вищої освіти є їх вдале працевлаштування, тому кафедрою фінансів ім. С.І. Юрія налагоджено співпрацю із Департаментом фінансів Тернопільської ОДА.
14.11.2019 р. студенти четвертого курсу освітньої програми «Фінанси» прийняли участь у навчальному професійно-орієнтованому тренінгу на базі Департаменту фінансів Тернопільської ОДА. Продовжити читання “Департамент фінансів Тернопільської ОДА в реалізації дуальної форми навчання студентів факультету фінансів та обліку”

Запрошуємо до участі у П’ятих Всеукраїнських наукових читаннях пам’яті С.І. Юрія приурочені 50-річчю кафедри

В межах комплексу наукових заходів, присвячених пам’яті
видатного українського вченого-економіста Сергія Ілліча Юрія та 50-річчю кафедри, кафедра фінансів ім. С.І. Юрія проводить наукові читання.
На наукові читання запрошуються студенти, слухачі магістратури, докторанти та викладачі, які прагнуть висвітлити наукові погляди д.е.н., професора С.І. Юрія, а також обґрунтувати власні думки щодо актуальних питань фінансової теорії та практики. Продовжити читання “Запрошуємо до участі у П’ятих Всеукраїнських наукових читаннях пам’яті С.І. Юрія приурочені 50-річчю кафедри”

Студентський науковий гурток кафедри фінансів ім. С.І. Юрія «Фінансова просвіта» приймав участь в конкурсі бізнес-проектів «Якби у мене був Мільйон!»

5 листопада 2019 року в залі бібліотеки Тернопільського національного економічного університету відбувся конкурс бізнес-проектів «Якби у мене був Мільйон!», який приурочено до Всеукраїнського Тижня фінансової грамотності 2019. Організатором конкурсу виступила кафедра фінансів ім. С. І. Юрія ТНЕУ. Продовжити читання “Студентський науковий гурток кафедри фінансів ім. С.І. Юрія «Фінансова просвіта» приймав участь в конкурсі бізнес-проектів «Якби у мене був Мільйон!»”

Відбулася бінарна лекція «Видатки державного і місцевих бюджетів: теоретико-методологічні та прикладні засади планування і здійснення»

З нагоди відзначення Тижня фінансової грамотності 4 листопада 2019 року для студентів факультету фінансів та обліку заступником директора департаменту фінансів Тернопільської ОДА – начальником управління фінансів невиробничої сфери Миколаєнко Л. В. та доктором економічних наук, доцентом кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Лободіною З. М. проведено бінарну лекцію на тему «Видатки державного і місцевих бюджетів: теоретико-методологічні та прикладні засади планування і здійснення».
Метою даного заходу є розвиток фахових професійних компетентностей студентів щодо планування та здійснення видатків державного і місцевих бюджетів в умовах реформування бюджетної системи.  Продовжити читання “Відбулася бінарна лекція «Видатки державного і місцевих бюджетів: теоретико-методологічні та прикладні засади планування і здійснення»”

ДО 50-РІЧЧЯ КАФЕДРИ ФІНАНСІВ ІМ. С. І ЮРІЯ ТНЕУ ЗАПРОШУЄМО ВІДЗНАЧИТИ ТИЖДЕНЬ ФІНАНСОВОЇ ГРАМОТНОСТІ З НАМИ!

Цього року викладачі і студенти кафедри фінансів ім. С. І. Юрія ТНЕУ підготували низку цікавих заходів з фінансової грамотності! Впродовж тижня будуть проходити лекції та тренінги, конкурс бізнес-проектів «Якби у мене був Мільйон», трансляція відео інтерв’ю з успішними людьми, показ студентського серіалу «Фінанси & Друзі», який вчить молодь бути фінансово грамотними і успішними!!! І на завершення – вечірка «Фінансам співаємо романси!!!».
Запрошуємо! будьте фінансово грамотними разом з нами!!!