Розробки науковців Західноукраїнського національного університету використовують провідні організації нашої країни

Нерідко гострі соціальні проблеми, з якими стикається чимало людей, залишаються невирішеними. Особливо відчувають життєві негаразди діти, адже вони в таких умовах часто потерпають від сімейного насильства та неможливості повноцінно розвиватися. Вирішити наявні кризові ситуації домогосподарств покликана система надання соціальних послуг. Втім діяльність державних та комунальних установ у цій сфері часто свідчить про неспроможність суттєво вплинути на системні проблеми домогосподарств.
Сучасні системи соціального захисту передбачають широкі можливості для приватних суб’єктів. Розвиток соціального замовлення передбачено низкою національних документів і є надзвичайно важливим для модернізації соціального захисту та підвищення ефективності використання бюджетних коштів. Продовжити читання “Розробки науковців Західноукраїнського національного університету використовують провідні організації нашої країни”

Відбулися Шості Всеукраїнські наукові читання пам’яті С.І. Юрія

18 листопада, в онлайн-форматі, відбулися Шості Всеукраїнські наукові читання пам’яті Сергія Ілліча Юрія – видатного українського вченого, людини, яка залишила неоціненний слід в житті нашого університету. У заході, організованому кафедрою фінансів ім. С.І. Юрія, взяли участь науковці та студенти Західноукраїнського національного університету, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, Університету митної справи та фінансів (м. Дніпро), Рівненського коледжу Національного університету біоресурсів і природокористування України. Продовжити читання “Відбулися Шості Всеукраїнські наукові читання пам’яті С.І. Юрія”

На факультеті фінансів та обліку Західноукраїнського національного університету відбувся науково-практичний семінар на тему “Сучасні правила та методи заощадження коштів”

6 листопада 2020 року для студентів університету та коледжу спеціальності “Фінанси, банківська справа та страхування” відбувся онлайн науково-практичний семінар на тему “Сучасні правила та методи заощадження коштів” присвячений  Всесвітньому дню заощаджень та в рамках Всеукраїнського тижня фінансової грамотності. Продовжити читання “На факультеті фінансів та обліку Західноукраїнського національного університету відбувся науково-практичний семінар на тему “Сучасні правила та методи заощадження коштів””

До Всесвітнього дня заощаджень відбувся онлайн-диспут «Екозаощадження: переосмислення глобальної стійкості економіки і залучення заощаджень на благо людей»

З нагоди Всесвітнього дня заощаджень та Всеукраїнського тижня фінансової грамотності Міжнародною студією фінансів сталого розвитку під керівництвом доктора економічних наук, професора Оксани Тулай зорганізовано онлайн-диспут «Екозаощадження: переосмислення глобальної стійкості економіки і залучення заощаджень на благо людей». Продовжити читання “До Всесвітнього дня заощаджень відбувся онлайн-диспут «Екозаощадження: переосмислення глобальної стійкості економіки і залучення заощаджень на благо людей»”

Новий вектор розвитку співпраці міжнародної студії фінансів сталого розвитку, яка функціонує при факультеті фінансів та обліку

Міжнародна студія фінансів сталого розвитку, яка функціонує при факультеті фінансів та обліку під керівництвом доктора економічних наук, професора Оксани Тулай долучилася до міжнародного вебінару «Механізми фінансування систем охорони здоров’я країн ЄС: аналіз тенденцій та напрямків розвитку», який відбувся 22 жовтня 2020 р. в рамках партнерства на базі Вищої школи економіки, менеджменту та державного управління у Братиславі. Продовжити читання “Новий вектор розвитку співпраці міжнародної студії фінансів сталого розвитку, яка функціонує при факультеті фінансів та обліку”

В новий навчальний рік – з новими ідеями

Відбулося онлайн засідання студентського наукового гуртка «Фінансова просвіта» кафедри фінансів ім. С. І. Юрія. Керівник гуртка Булавинець В. М. разом із тренерами  Карпишин Н. І. та Русіним В. М. щиро привітали усіх учасників із початком діяльності гуртка в новому навчальному році та наголосили на особливостях співпраці в умовах карантину. Продовжити читання “В новий навчальний рік – з новими ідеями”

Кафедра фінансів ім. С. І. Юрія вітає першокурсників !!!

Кафедра фінансів ім. С. І. Юрія вітає першокурсників з початком навчального року і бажає успіхів і цікавого студентського житття! Перша зустріч з першокурсниками-фінансистами в цьому році особлива! Куратори, завідувач кафедри фінансів ім. С. І. Юрія і заступник декана факультету фінансів та обліку знайомились і спілкувались зі студентами онлайн!

 

Відбувся науково-практичний семінар “Програмно-цільовий метод формування бюджетів: сучасні проблеми та напрями їх вирішення”

28 травня 2020 р. відбувся науково-практичний семінар “Програмно-цільовий метод формування бюджетів: сучасні проблеми та напрями їх вирішення” за участю начальника фінансового відділу Микулинецької селищної ради Ростислава Яреми, викладачів кафедри фінансів ім. С. І. Юрія, студентів факультету фінансів та обліку. Обговорювали надзвичайно важливі проблеми та розмірковували над напрямками їх вирішення. Дякуємо учасникам за активність в обговоренні питань.

 

 

Онлайн-спілкування з магістрами освітньої програми “Фінансова грамотність”

23 травня 2020 року о 12 год. в Zoom відбулась онлайн-зустріч магістрів освітньої програми «Фінансова грамотність» («015. Професійна освіта») з  д.е.н., професором кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Кізимою Тетяною Олексіївною і куратором групи к.е.н., доцентом Карпишин Наталією Іванівною. Продовжити читання “Онлайн-спілкування з магістрами освітньої програми “Фінансова грамотність””

Презентація вибіркових дисциплін

20 травня 2020 року відбулася в онлайн форматі презентація вибіркових дисциплін викладачами кафедри фінансів ім. С.І. Юрія для студентів освітньої програми «Фінанси» другого року навчання!